echo awards: кожному своє

випередивши філа колінза, джорджа майкла, сіла та ашера у боротьбі за звання найкращого міжнародного поп/рок виконавця robbie williams отримав нагородою престижного німецького “ехо евордс”. британець, на рахунку якого вже не одна нагорода “ехо” у минулому, не зміг відвідати берлін цього року, навіть попри обіцянки шефів премії встановити в апартаментах співака його улюблену систему плейстейшн. жіночий трофей з категорії “найкраща”опинився у руках американської виконавиці анастейши, яка зачинила двері перед неллі фуртадо, норою джонс, евріл лавін та каті мелуа. тридцятиоднорічна анастейша, яка продала понад мільйон платівок у німеччині за останні кілько років зізнається, що це нагорода була її “давнішньою мрією”. журі визначало переможців у двадцяти шести категоріях. переможця встановлювали посилаючись на об’єми продажу платівок на території германії.

адам грін: це величезна нагорода. розумієте, я ніколи не отримував трофеїв до цього, окрім єдиного. я отримав одну за гру в теніс, але я навіть не зміг донести її до дому. вона розбилась ще до того, як я встиг туди потрапити.

eminem зірвав банк у номінації “найкращий іншомовний хіп-хоп виконавець” і теж проігнорував запрошення до столиці німеччини, щоправда означившись відео привітанням. серед місцевих виконавців, головними героями традиційно став гурт “rammstein”.

пол лендерс, “rammstein”: ми постійно напиваємось до стану, коли вже не можемо навіть говорити і після цього усе видається не таким вже поганим.

незважаючи на недитячі обсяги продажу платівок переможців, німецькі музичні функціонери скаржаться на зниження обсягу продажу більш ніж на сорок відсотків порівняно з 1997 роком. ця проблема, на їхню думку, спричинена інтернет-піратством, яке завдає шкоди світовому музичному виробництву.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com