мерайя кері: промо у нью-йорку

мерайя кері довезла своє промо-турне на підтримку її останнього на сьогодні студійного альбому за назвою “the emancipation of mimi”, яке стартувало минулого тижня у японії, до нью-йорка. для мерайї це повернення стало справжнім тріумфом після провальної за результатами продажу минулої платівки співачки за назвою “charmbracelet”, від якої каменя на камені не лишили критики, як і від акторської спроби мерайї у стрічці “glitter”. судячи за кількістю фанатів панянки, які зібралися на “times square”, вони думку критиків не поділяють. щодо нової платівки, то оцінки прихильників мерайї більш ніж високі.

едді хірам, шанувальник: чорт забирай, мерайя - це просто щось неймовірне! я навіть зірвав голос, ця нова платівка надзвичайна. я чув її уривками, і з нетерпінням чекаю, коли зможу почути все, і хочу, щоб це почув весь світ, бо це супер-альбом, вона визначна співачка.

нагадаємо, створення “the emancipation of mimi” забрало в мерайї майже півтора роки, за словами співачки, цей альбом вона хотіла зробити настільки якісним, наскільки це взагалі можливо.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com