urban music festival: британський відрив

cтолиця великобританії, лондон, приймала у себе в гостях один з найвідоміших фестивалів урбан культури - “the urban music festival”, який стартував 16 квітня на “earls court”. фест, у якому взяли участь такі відомі персоналії, як віл сміт, xzibit, король британського r&b - крейг девид, та floetry, відбувся під знаком потужного звуку та драйву. оскільки не один критик визнав, що наразі урбан культура знаходиться на вершині своєї популярності., фести такого калібру не проходять непоміченими. hip-hop, breakdance, grafitty, знаходять своїх фанів у різних куточках планети. тому все це давно перетворилося на спосіб заробляння грошей.

shabazz khan: як згадати, з чого я починав свій бінес, то аж смішно стає. та і в ті часи урбан культура не була такою популярною. ми почали з маленького верстата, а тепер в нас цілий цех з випуску дисків. і всі вони розкуповуються. я тут щоб показати свою підтримку таким фестам.

за роки свого існування урбан-культура зазнала змін. багато з ветеранів цієї течії засвідчують, що зараз молоді набагато легше проявляти себе, адже вона не обмежена якимось рамками, як це було раніше.

martin smith: взагалі то уся ця урбаністична музика та культура не така вже і легка штука, я знаю це напевне, адже я сам пройшов це. я знаю її з середини. але, багато чого змінилося з того часу. усі ті окремі напрямки урбан культури, які існували тоді, зараз просто таки злилися в один. і для молоді, є нагода проявити себе у різних аспектах.

окрім музики, організатори надали можливість молодим та впевненим собі спробувати себе в якості брейкденсерів, мс, діджеїв, а також графітчиків.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com