50 cent vs. the game: примирення

відомий американський репер 50 сент разом зі своїм колишнім ідейним ворогом the game вирішили продемонструвати своїм прихильникам, що таке християнська мораль і як потрібно вирішувати конфлікти. музиканти, війна між якими тривала протягом останніх кількох тижнів, причому не тільки на словах, але й з використанням вогнепальної зброї днями оголосили про примирення. рішення про скасування статусу ворогів супроводжувалося атракціоном дивовижної щедрості - репери зробили пожертву гарлемському хору хлопчиків у розмірі 253 тисяч доларів, та перерахували грошу фонду у комптоні - районі лос-анджелеса, де народився the game.

the game: я тільки хочу вибачитися від безпосередньо від себе, від імені 50 сент, перед нашими фанами, перед радіостанціями, нашим рекордингом мені практично соромно за те, що я брав участь у речах, які тривали протягом цих кількох тижнів. тому я тут.

припинення ворожнечі між реперами трапилося після стрілянини неподалік радіостанції, на який 50 сент давав інтерв’ю, в результаті якої було поранено одного хлопця з оточення the game. процедура примирення відбувалася у день смерті іншого відомого репера notorious b.i.g, якого було вбито 1997 року.

50 cent: сьогодні річниця смерті біггі, ми маємо сьогодні продемонструвати, що люди можуть бути вищими за найважчі обставини, і разом ми зможемо залишити весь негатив позаду.

нагадаємо, останній альбом 50 cent, який отримав назву “the massacre”, наразі тримається на першій сходинці у американському поп-чарті із накладом у майже півтора мільйони проданих за перший тиждень примірників. дебютна ж платівка the game “documentary” лише на п’ятій сходинці чарту із накладом 1,5 мільйони проданих дисків, але за сім тижнів продажу.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com