Metallica покликали на допомогу психотерапевта

Музиканти Metallica не можуть дати собі ради – без послуг професійного психолога їм тепер не обійтися. Рокери звернулись по допомогу до психотерапевта, який має вберегти гурт від розпаду.
Група Metallica опинилася на межі розпаду. Після появи експериментального альбому “Load” та його продовження “Reload” в середині 90-х стало зрозуміло, що гурт вже не той, що був раніше. З того часу вони так і не спромоглися на повноцінний оригінальний реліз.
Скидається на те, що Metallica стали жертвами зіркової хвороби. Після приходу великого успіху вони почали займатися не музикою, а бізнесом. Як наслідок, атмосфера всередині команди зіпсувалася, і зараз настав рецидив конфліктного стану.
Музиканти постійно сваряться і не можуть дійти згоди щодо творчих та фінансових питань. Після тривалого лікування від алкоголізму Джеймса Хетфілда, і постійної участі басиста Ньюстеда в інших проектах, про Metallica почали говорити в минулому часі. До всього додалися ще й проблеми з пошуками нового басиста після остаточного виходу Ньюстеда зі складу.
Проте тепер у команди справи можуть піти вгору. Музиканти найняли психотерапевта, аби той розібрався з їхніми проблемами. Лікар обов’язково має приборкати амбіції “металістів” до початку їхнього великого європейського турне. І хоча ефективних методів лікування зіркової хвороби ще не винайдено, самі музиканти сподіваються на успіх цього задуму.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com