Восени виходить книга казок Мадонни

Мадонна приготувала подарунок для дітей усього освіту. Вже у вересні цього року на прилавках книжкових магазинів мають з’явитися перші екземпляри дитячих казок за авторства місіс Річі.
До того, як вийти за Гая Річі, Мадонна шокувала світ своїми епатажними сексуальними проявами. Та материнство відкрило у ній нові таланти. Для того щоб її дитина краще засинала, Мадонна сама придумувала для неї казочки на ніч. Очевидно, їхня дія виявилася справді казковою, оскільки тепер зіркова мати пропонує свої літературні творіння всім бажаючим.
Перша дитяча книжка Мадонни побачить світ восени в Австралії. Феєричний опус новоспеченої дитячої письменниці матиме назву “Англійські троянди” і розповідатиме, як зазначено в анотації, про “дружбу, свято і добрих фей”.
Досвід письменництва у Мадонни вже є, але попередня спроба була в рамках її шоу-бізносової діяльності. Перша книга співачки призначалася для дорослих і розповідала байки про секс.
Під впливом успіху того бестселлера книговидавці зараз надали Мадонні повний карт-бланш, погодившись на всі умови авторки. Віра у талант місіс Річі настільки велика, що видавці наперед погодилися перекласти “Англійські троянди” на сорок п’ять мов світу. Тож потішити своїх дітей казочками від тітоньки Мадонни зможуть не лише в англомовних країнах.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com