heavenly states: у лівії не люблять американців

“heavenly states”, перший американський гурт, який за останні 35 років спромігся домовитися про проведення їхнього концерту на території лівії, був змушений визнати - лівія не любить американських музикантів. музиканти цієї самої не надто відомої команди прибули до країни 1 лютого, аби відіграти 3 концерти. ідея організувати виступ у лівії виникла після листа, надісланого музикантам.

тед нессес, вокаліст “heavenly states”: від початку, ідея зіграти у лівії з’явилася після електронного листа від хлопчика, який почув нашу пісню, закачавши її в інтернеті, цей лист я надіслав нашому рекордингу, і коли ми були у австралії, він повідомив, що заборону на концерти наче скасовано, і нам було дуже цікаво приїхати сюда і спробувати зіграти.

офіційна версія заборони концертів гурту - проблеми з візою. проте, самі музиканти переконані, що вся справа в тому, що їхня лірика місцями спрямована на протест проти американскої влади. після невдалої лівійскої спроби, “heavenly states” вирушили до єгипту. наразі триває британська частина турне команди.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com