oscar: сніданок для номінантів

понад 100 потенційних оскароносців зібралися днями на сніданок у беверлі хіллс, за ініціативою академії кіномистецтв. ці сніданки кіноакадемія влаштовує власне не тільки заради мас-медійного гвалту навколо зірок, але й заради власне зірок, які отримують можливість поспілкуватися у неофіційній атмофері. максимум уваги привертали в першу чергу номінанти у категорії “найкращий актор” леонардо дікапріо, джонні депп, дон чідл, клінт іствуд та джеймі фокс.

джеймі фокс, актор: я не планую заробити всі гроші світу, чи отримати за фільм 50 мільйонів доларів, чи ще щось таке, але я хочу зробити щось видатне. я хочу мати можливітсь зробити це. це дає можливість отримати саме те, спілкуватися саме з тими людьми, які є абсолютними артистами, навіть геніями. тому це дуже добре, це красиво.

не менше уваги привернули й акторки, що змагатимуться за звання “найкращої” за версією “оскара”, та режисери, чиї стрічки вже відзначені академією - тейлор хакфорд - режисер “рея”, александр пейн, якого номіновано за стрічку “sideways” та мартін скорсезе, авторству якого належить суперпопулярний фільм “the aviator” з леонардо ді капріо у головній ролі. нагадаємо, церемонія вручення “оскара” відбудеться 27 лютого поточного року.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com