Radiohead зібрались на Євробачення

Radiohead взялися рятувати престиж британської музики. Альтернативщики з Оксфорду вирішили, що саме вони мають представляти свою країну на “Євробаченні” наступного року.
Цьогорічне фіаско представників Великої Британії стало для мешканців Туманного Альбіону справжнім шоком. І навіть не сам факт поразки, а те, як це сталося. Англійський дует Gemini отримав на цьогорічному конкурсі Євробачення нуль балів, не викликавши навіть мінімальної симпатії в жодної з європейських країн.
Це стало істотним ударом по самолюбству, адже британський шоу-бізнес вважають найпотужнішим у Старому Світі. Тож було очевидно, що ситуацію треба терміново виправляти. Оскільки наступний конкурс не скоро, поки що обмежилися тільки заявами.
Першими, хто заявили про намір реабілітувати престиж англійської музики, що так істотно похитнувся, стали музиканти групи Radiohead. Том Йорк та компанія заявили, що обов’язково представлятимуть Британію на наступному “Євробаченні” і не допустять, аби таке повторилося.
Radiohead справедливо вважають однією з найвпливовіших рок-груп світу, маючи винятковий авторитет в Європі. Проте невідомо, як сприйме їхню творчість аудиторія конкурсу, на якому зазвичай найбільше котирується танець живота.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com