grammy: кон’юктурна політкоректність

на церемонії нагородження “греммі”, що відбулася минулого уїк-енду, головним героєм однозначно став рей чарльз, який посмертно переміг у восьми номінаціях, серед яких “найкращий альбом” та “найкращий запис року”. цей факт став не єдиною сенсацією церемонії, зірка минулого року, репер кенні уест, який засвітився на усіх можливих американських церемоніях нагороджень, був змушений вітати інших переможців у семи категоріях з десяти, де було згадано його ім’я, і навіть у категорії найкращий новий виконавець, де кенні вважався незаперечним лідером, відзначили не його, а авторів літнього хіта ©1 “maroon 5″.

адам лівайн, “maroon 5″: як на мене, це засвідчує наш успіх, рівень, якого ми навіть не мріяли дістатися, тож, я не думаю, що зараз ми будемо ладні на все, аби втримати цей рівень. я думаю ми будемо пробувати продовжувати робити пристойні альбоми, і може, цілком ймовірно з того буде користь, хто знає. просто давайте робити добрі альбоми, це головне.

чотири відзнаки отримала аліша кіс, яка як і кенні уест перебувала у списках фаворитів. її платівка “the diary of alicia keys.” визнано найкращим р-н-б альбомом. найкращим рок-альбомом визнано роботу за назвою “american idiot”, що належить американському панк-тріо “green day”. найкращий поп-гурт за версією “mtv”, хіп-хопери “black eyed peas” стали найкращими у категорії “найкращий реп-дует”, проте, найголовнішою нагородою вважають свою присутність у номінації “запис року” поряд із реєм чарльзом.

джейм “taboo” гомез, “black eyed peas”: це честь для нас, бути в цій категорії, тому що ми надихаємось музикою минулого, і людьми, на яких ми орієнтувалися у нашому виконавчому шляху, не як хіп-хопери, а просто, як люди, які люблять музику, які слухають босанову, ну різні стилі музики. ми пишаємося тим, що ми частина цього.

не оцінили організатори “греммі” рівня найгучнішого британського відкриття минулого року - шотландців “franz ferdinand”. щоправда, їх цей факт анітрохи не засмутив.

ніколас маккарті, “franz ferdinand”: це справді захоплює! особливо захоплює те, що ми повернемося до штатів, які нас привітно зустріли минулого року. дуже багато всього трапилося минулого року, і це найкращий момент, яким можна цей рік закінчити.

по три нагороди отримали ірландці “u2″ та r&b виконавець usher, по дві лоретта лінн, прінс, нора джонс та бен харпер. порівнюючи перелік номінантів та переможців, можна зазначити, що цьогорічна церемонія нагородження “греммі” була підкреслено політкоректною та багато в чому консервативно-кон’юктурною.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com