стів карел замінив джіма керрі у продовженні “брюса всемогутнього”

у сполучених штатах відбулася прем’єра комедії еван всемогутній. головний герой фільму, еван бакстер - диктор, котрий постійно з першої частини комедії з джимом кері у головній ролі “брюс всемогутній”. замість того, щоб виконувати обов’язки конгресмена, як того вимагала його нова посада, еван бакстер вирушає будувати ковчег, як йому заповідав бог і традиція дідуся ноя. у подорожі його супроводжують звірі та маса кумедних ситуацій. а от поза кадром зйомки ледь не закінчилися травмою актора.

стів карел виконавець головної ролі у комедії “еван всемогутнього”: у фільмі є сцена де бабуїн вручає мені лимонад. несподівано лимонад проливається і оскільки це не входило до сценарію, мені довелося імпровізувати. “гей, що ти робиш, припини!” - сказав я бабуїну. я говорив підвищеним тоном, а мавпи цього не люблять. бабуїн вишкірив зуби і став у загрозливу позу. добре що поряд був дресирувальник. він наказав мені відвести погляд, аби ще більше не роздратувати мавпу.

на щастя, і актор і бабуїн залишилися неушкодженими в кадрі та поза ним. режисер стрічки, том шадьяк, повідомив, що радий тому, що джим кері не погодився взяти участь у продовженні комедії, адже це відмінний шанс розкритися для стіва карела.

том шейдік, режисер: спочатку я хотів разом з джимом кері обговорити сценарій та нові трансформації його образу. однак, джим відмовився знову грати того самого героя. “ейс вентура” з його продовженнями, певно, був виключенням для кері. я вважаю, джим зробив вірний крок. та й ми прийняли гарне рішення, обравши нового головного героя. таким чином, ми ще раз утвердили тезу, що бог може звернутися до кожного і з кожним творити дива.

отже спекотне кіноліто сіквелів триває, на глядача ще чекає купа голлівудських лонг-сторі, загальна кількість різноманітних продовжень що з’явиться у прокаті протягом літніх місяців - 14 штук!

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com