міцний горішок-4: виходить у світовий прокат

лондонська прем’єра “міцного горішка-4″ відбулася за участю брюса уїліса та гонконгської актриси меггі к’ю, котра зіграла у фільмі негативного персонажа. фанам борця з терористами макклейна довелося чекати продовження легендарної саги аж 12 років після того, як 1995-го року на екрани вийшов 3-ій “горішок”. нагадаємо, перша частина циклу про легендарного героя побачила світ 1988-го року і зібрала у світовому прокаті 138 мільйонів доларів. за версією журналу “entertainment weekly magazine” “перший міцний горішок” - найкращий фільм в категорії екшн. він, навіть, випередив “сім самураїв” акіри курасави та “матрицю”.

брюс уїліс: “перший міцний горішок” - це замкнений простір будівлі, терористи і заручники. це герой, котрий бореться з бандитами і рятує усіх. події у фільмі розгортаються дуже динамічно, а сюжет щедро приправлений вибухами і стріляниною. режисер фільму джон мактернен увів цей шаблон у моду.

хоча “4-ий горішок” не порушує давніх традицій гри в супергероя і бандитів, він, менше з тим, має чим здивувати своїх шанувальників.

меггі к’ю, актриса: цей фільм вартий того, щоб його побачили навіть ті, хто вже не чекає нічого нового від жанру. події розгортаються настільки швидко і несподівано, що ти не встигаєш ковтнути повітря. а трюки у виконанні брюсса уїліса по-справжньому ефектні та захоплюючі.

особливу увагу преси та глядачів привернув епізод, де герой брюса віліса лупцює героїню меггі к’ю. творців фільму навіть звинуватили у чоловічому шовінізмі. “міцний горішок” щодо цього мав залізні аргументи.

брюс уїліс: насправді дівчина отримала не так багато ударів. постраждав більше я: замість жіночих сідничок отримав не надто ніжні пестощі кулаками. до того ж мене викинули у вікно. а як би ви вчинили на моєму місці?

скласти своє уявлення про ставлення маклейна до жінок глядач зможе вже починаючи з 4 липня, коли фільм вийде у широкий прокат.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com