police: повернення

протягом першого гастрольного місяця, возз’єднані володарі “греммі”, гурт “police” вже відіграв кілька гучних концертів на теренах сполучених штатів. перше шоу відбулося у лос-анджелесі. відкрили “police” концерт композицією “message in a bottle”. спеціалісти встигли охрестити цей тур найяскравішою музичною подією року. нагадаємо 30-років минуло з моменту релізу останнього синглу британців стінга, енді саммерса та стюарта коупленда. хіт на всі віки “roxanne” далекого 77-го року здобув шалену популярність у сполучених штатах.

фан: останнього разу, коли я їх бачив я навчався у коледжі. я дуже радий побачити їх знову.

фан: це відмінний концерт. я маю на увазі, стінг - великий виконавець, я бачив його кілька років тому з енні ленокс. зараз він знову зібрав свій гурт. це просто фантастично.

фан: “police” - це один з найкращих гуртів усіх часів. їхня музика надихала майже цілу генерацію нью-рокерів. вперше я почув їх 27 років тому, 80-го року. з того часу вони дуже вплинули на моє життя.

щоправда, потрапити на перший для возз’єднаних “police” концерт було зовсім непросто, адже крім того, що квитки практично миттєво зникли з кас, коштували вони прихильникам творчості британців приблизно 2000 доларів за штуку. нагадаємо за шість років, які “police” були разом вони досягли всесвітньої популярності завдяки власному стилю - сумішші реггі, панку, джазу та року. розбіжності у поглядах учасників колективу призвели до розпаду гурту 84-го року. після чого лідер колективу - стінг став світовою зіркою.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com