naomi campbell: чисть, наомі, чисть

злочин має каратися, навіть якщо його скоїла одна з найвідоміших в світі топ-моделей. момент справедливості настав для пані наомі кемпбел. покарання за биття власної домогосподарки - 5 днів виправної праці прибиральницею управління одного зі смітників манхеттена. безпосереднім керівником процесу повернення наомі соціуму у перевихованому вигляді став пан альберт дюрел, котрий очолює департамент санітарії згаданої раніше організації.

альберт дюрел, голова санітарного департаменту: вона підмітатиме підлогу у гаражі, в офісах, які усередині будинку. в нас також є невеличкі кімнати нагорі, душові вона їх підмітатиме та митиме там підлогу. тут також повно вікон які потрібно вимити отже наступні п’ять днів їй точно буде що робити - не сумнівайтеся.

нагадаємо, 36-ти річна вовчиця модельного бізнесу отримала вирок - 5 днів виправних робіт за влучний кидок власного мобільного у хатню робітницю під час суперечки стосовно пари джинсів. крім 5-ти денного лікування нервів працетерапією кемпбел виплатила штраф у розмірі трьохсот шістдесяти доларів а також примусово слухатиме курс вміння керування власним гнівом. варто зазначити, що місце куди потрапила наомі кілька місяців тому означив власною присутністю бой джордж. отже можна казати про спеціальну територію, де зірки відпрацьовують власні гріхи перед суспільством. можливим це стало завдяки санітарному департаменту, за ініціативою якого було впроваджено спеціальну соціальну програму.

альберт дюрел, голова санітарного департаменту: ми встановили по одному офіцеру поліції на кожен з входів, так саме як це було зроблено коли до нас потрапив бой джордж минулого року. я маю на увазі, варто зізнатися - що це дуже відома особистість, отже ми маємо бути впевненими що вона у безпеці.

кемпбел працюватиме 7 годин на добу з двома перервами. після першого дня робіт, виходячи з приміщення, наомі відмовилася спілкуватися з медіа та швидко зникла з місця виправлення. нагадаємо, на совісті моделі щонайменше три епізоди насильства над власним персоналом. наомі на весь світ славиться власним важким характером та істеричними сплесками гніву, свідками яких неодноразово ставали відомі кутюр’є та колеги зірки.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com