hip-hop: змагання у нетрях

молоді мешканці гаїті зібралися днями на конкурс хіп-хоп музикантів, організований передовим діячем сучасної музики вайкліфом джином, котрий, доречи, теж є вихідцем з уподобаного серферами острова. дванадцять фіналістів віком до 25-ти років, родом з трьох найбільших нетрів міста порт-о-пренсо - “cite soleil”, “bel air” та “marche salomon”, змагалися у прямому ефірі на телебаченні гаїті. змагання розпочалось ще у березні, коли представники району “bel air” вирішили написати пісню, яка змусить людей піклуватися про чистоту власного острова. подію відкривав місцевий репер mad-s.

mad-s: коли ми чуємо хіп-хоп ми відчуваємо життя. і лише ви чуєте цю музику, ви починаєте відчувати зміни. у хіп-хопі повно повідомлень і саме через них ми можемо отримувати якісь зміни.

впродовж голосування судді вибрали по одному переможцю від кожного з районів, щоб уникнути відчуження конкуруючих команд. переможці отримали певну суму грошей і 300 примирників спеціального cd, який міститиме декілька пісень вайкліфа джина. кожен може за власним бажанням роздати або продати ці платівки, чи навіть залишити усі дискі собі на пам’ять.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com