Черговий шлюб Джулії Робертс розпадається

Джулії Робертс уже вкотре не щастить в коханні. Її союзу з Денні Модером, за який вона так боролася, лишилося недовго. Чергова спроба віднайти щастя в шлюбі для Джулії закінчується невдачею – і знову винен чоловік.
Особа оператора однієї з голлівудських студій Денні Модера досить загадкова. Мало хто розуміє, чим йому вдалося завоювати серце першої кінокрасуні Джулії Робертс. Та ще й так, що остання витратила купу часу, нервів та грошей, аби розвестися зі своїм попереднім чоловіком і мати змогу якнайшвидше одружитися з Денні. Але втримати його надовго актрисі не вдалося – Модер не оцінив відданість Джулії.
Через 8 місяців після того, як Джулія отримала кохання всього життя в свої руки, її щастя різко змінилося на горе й гнів, коли вона дізналася, що Денні відверто фліртував з молодою актрисою Кестен Данст.
За іронією долі виявилося, що сама Джулія мимоволі допомогла зрадникам зустрітися. Кестен була запрошена партнеркою Робертс у фільмі “Мона Ліза усміхається”. Саме під час зйомок цієї стрічки володарка “Оскару” і застукала свого чоловіка з коханкою.
Ані слізні вибачення Модера, ані запевнення Кестен у її святості не справили враження на Джулію Робертс. Якщо ще кілька місяців тому у Джулії була надія зробити свій шлюб найщасливішим на планеті, народивши дитину, то сьогодні розлючена актриса запевняє, що все скінчено.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com