bill wyman: струни та плівка

якщо людина талановита - вона талановита у всьому. хто сумніватиметься у талановитості басиста гурту “rolling stones” біл ваймана? і ось крім музики біл вирішив поділитися зі світом власним фото талантом. нещодавно у сан-франциско відкрилася його перша фотовиставка за назвою “wyman shoots”. експозиція містить більш ніж сто фотознімків гітариста переважно у кольорі та переважно тих, що ніколи не публікувалися раніше.

біл вайман: зараз вони про це розмовляють - отже це досить захоплює, на мій погляд. я знімав протягом 40-ка років та жодного разу не видавав власних фотографій - вони нові. колись я використав декілька для оформлення власних книжок. у книзі “rolling with the stones” - усі фотки мої, але решту не бачив ніхто.

на фотографіях у переважній більшості зображені “ролінги”: наприклад рон вуд, який позує разом з донькою, чарлі уотс під час зйомок шоу девіда фроста, брайан джонс та сесійний клавішник гурту нікі хопкінс. вайман заявив, що на створення знімків його надихнули роботи декількох відомих фотографів, але музикант розробив власний індивідуальний стиль.

біл вайман: на моїх знімках ніхто не позує, вони не прикидаються та не чекають поки хтось дивиться на них. щоб посміхнутись у потрібний момент.

біл заявив, що він не зациклюється на людях, які посміхаються, музикант також полюбляє знімати усе, що впадає йому в око.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com