the rasmus: the rasmus

серед останніх більш-менш визначних київських концертів безумовно не останнє місце посідає візит фінського гурту “the rasmus”. досить стримані, як для рокерів, фінські музиканти на раз-два розхитали публіку столичного палацу спорту, котра складалася переважно з молодичок розмальованих у темно-сірі та чорні кольори. подекуди з’являлись аркуші паперу з написами “i love lauri”. коли ж цей напівбог та єдиний охоронець пекельного трону від “хіма” (у музичному сенсі) з’явився на сцені, тисячі щасливих до нестями дівочих голосів, стрілами амура встромилися у маленьке тіло фротмена “расмус”. проте музиканти були готові і до іншого сценарію подій.

the rasmus: якщо зникне звук… ми маємо акустичні гітари. ми гратимемо на акустичних гітарах. взагалі у програмі концерту є декілька акустичних пісень. ми маємо цілу валізу акустичних гітар. ми зателефонуємо мобі та спитаємо, що він робив у києві у цій ситуації.

з музичної точки зору “расмус”, нажаль, не здивували, а саме цього всі чекали. сподіваймось, недовго залишилося до того дня, коли гурти та виконавці виступатимуть в україні не лише заради грошей, а й щоб залишити про себе якісь спогади.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com