Справжній “ніггер” Девід Бекхем

Девід Бекхем – найулюбленіший герой чорношкірих англійців. На думку афро-британців, біла шкіра футболіста тільки вводить усіх в оману, дозволяючи Девіду мати вигляд типового європейця. В душі ж він справжній негр.
Через дефіцит чорношкірих знаменитостей у Британії, англійці африканського походження змушені змінювати своє сприйняття расових ознак. Тепер бути негром нікому не завадить навіть біла шкіра, головне – поводитися належним чином.
Серед усіх крутих пацанів Британії темношкіра громада обрала своїм ідолом футбольну зірку Девіда Бекхема. Він – персона номер один за популярністю серед афро-британців. Те, що Девід білий аж від п’ят і до кінчиків вух, для них не має ніякого значення. Мовляв, Бекхем поводиться точнісінько, як вони – носить мішкуватий одяг та великі блискучі прикраси, їздить на найкрутіших тачках з броньованою обшивкою і взагалі має такий вигляд, ніби щойно вийшов з гангстерського фільму.
Девіду дійсно пропонували минулого року взяти участь в кіно-проекті в жанрі гангстерських пригод. Але щодо інших його “ніггерських” замашок можна й посперечатися.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com