riffmaster - другий і останній концерт-презентація

андрій антоненко, більш відомий загалу як лідер та ідейний керівник команди “ріфмастер” сміливо повідомив про те, що його другий концерт стане останнім, нагадуванням про власне існування.
публіку склали 30-40 друзів та знайомих учасників гурту. атмосфера події одразу перетворилася на теплу домашнього ґатунку вечірку. колектив виконав практично усі існуючі наразі треки, які складуть основу альбому. дебютна платівка “riffmaster’а” має побачити світ найближчим часом разом з першими відео-кліпами.
“riffmaster” оригінальний, насамперед поєднанням стилістик дворової пісні, репертуару “everlast” та чогось власного. є думка, що “riffmaster” зможе досягти успіху навіть серед широкого загалу слухачів, але для цього хлопцям потрібно виступати усюди де це можливо, адже тексти їхні до народу близькі, музика також фінтами не вирізняється, образ фронтмена мужній - тобто за умови вірно збудованої пі-ар компанії та відповідних спонсорських вливань “riffmaster” може стати героєм для більшості, популярним виконавцем. під час прослуховування концерту народилося кілька питань, перше з яких лежить на поверхні і стосується його окулярів. зрозуміло що до музики це не має жодного відношення, але все одно дивно. навіщо м’язистому чоловіку окуляри шкільного вчителя? вирішити проблеми зору можна за допомогою лінз, не псуючи образ.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com