рок січ: екологічно чисто!!!

непопсовий рок-фестиваль “рок січ”, який відбудеться 6-го та 7-го травня на трухановому острові зазнав неабияких труднощів та перешкод з боку однієї з екологічних організацій міста. але попри це, святу некомерційної музики та шаленої енергії ніщо не заважатиме. в рамках фесту відбудеться безпрецедентна на теренах україни акція за назвою “чистий рок”: сміття яке залишиться від фестивальної публіки організатори обміняють на пиво. таким чином “рок січ” крокує прикладами найвідоміший європейських фестивалів, які не загрожують екології. варто зазначити, що на чисельні пропозиції та заклики до співпраці з вищезазначеними екологами, останні відреагували категоричною відмовою.
“рок січ” має зруйнувати стереотип сприйняття українцями музичних фестивалів виключно як заходів що відбуваються на майданах у центрі міста. ідея провести фест на острові виникла в ініціатора заходу олега скрипки після відвідання найгучнішого європейського фестивалю у будапешті “sziget”, назва якого перекладається як “острів”. природно, що і сам фестиваль відбувається на острові.
щодо музичного контенту заходу протягом декількох днів трапилися зміни у лавах учасників: так наприклад гурт “тнмк” виступатимуть не 7-го травня, як зазначалося спочатку, а 6-го, гурт “тартак”, нажаль, не зможе взяти участь у заході через свій концертний графік. “рок січ” позиціонується, як щорічний великий фестиваль молодіжної некомерційної, та головне - якісної музики у мальовничому куточку на дніпрі. протягом заходу на трухановому острові функціонуватимуть 3 сцени - класичний рок, важкий рок, та хіп-хоп - отже кожен зможе обрати собі музику відповідно до поглядів та смаків. детальний огляд фесту дивіться 14 травня у програмі “хроніки розваг”.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com