В Джастіна Тімберлейка стався податковий шок

З Джастіна Тімберлейка пожартували провісники громадянської долі з податкової поліції. Співак мало не розплакався, як дитина, коли дізнався, що заборгував державі близько мільйона зелених.
Нещодавно американська поп-зірка Джастін Тімберлейк став жертвою досить жорстокого розіграшу. Було це чиїмось злим наміром чи лише прикрою випадковістю, але в перші хвилини після отримання повідомлення від федеральної податкової служби Джастін про таке не задумувався. Співак мало не втратив свідомість, побачивши у повідомленні, що він заборгував державі мільйон доларів.
На щастя для Джастіна, борг виявився не його. Насправді повідомлення було виписано на ім’я одного з телешоу на британському MTV, просто послання незрозумілим чином було вислано на його адресу.
Однак, на його біду, всюдисущі папарацці зафіксували хлопця на плівці саме в ту мить, коли він сповзав по стінці, блідий зі страху за свій гаманець. Співак не контролював свою поведінку і був готовий зірватися, та матуся Джастіна встигла заспокоїти сина ще до того, як він розплакався на очах у всієї телепреси. Зрештою, радість від того, що гроші залишаться з ним, мала переважити неприємні емоції від перших вражень, викликаних цим інцидентом.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com