daз machine: голосний unplugged

клубний анплагт команди даз машин, який відбувся минулого вікенду, мав усі підстави для аншлагу: по-перше, п’ятниця, коли столичні клуби зазвичай не відчувають дефіциту в клієнтах; по-друге, ім’я і стилістика гурту говорять самі за себе; по-третє, даз машин нечасто з’являються на концертних підмостках києва, тим більше з акустичною програмою. і зрештою, анонсована ця клубна вечірка була достатньо.
проте, з невідомих причин натовпу не було: меломани лише наполовину заповнили залу, до того ж, лишивши вільними місця перед сценою.
незважаючи на це, сет був відіграний повністю, і по-чесному якісно й потужно. і хоч танцювати ніхто не пішов, даз машин уже з перших пісень, так би мовити, розкачали клубну атмосферу до потрібного темпоритму, і вечірка вийшла дружньою і веселою.
єдине, що, мабуть, залишило негативне враження, - надто голосний саунд у невеличкому приміщенні. все ж таки, навіть в акустичному варіанті даз машин є скоріше командою для великих майданчиків. от тільки шкода, що організатори опен-ейрів не поспішають це зрозуміти.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com