тартак: музичний лист щастя

третю за рахунком студійну роботу презентували минулого вікенду музиканти гурту тартак. диск отримав назву “музичний лист щастя” - це своєрідний рецепт від тартаківців - як швидко і безболісно ощасливити себе та оточуючих.

диск за словами музикантів не містить якихось пошуків у кардинально відмінних від попередніх робіт напрямках, все досить звично, більш якісне звучання, дещо інші теми.

презентацію мулища, як скорочено називають самі тартаківці свою платівку було витримано у звичних для західного шоу-бізу традиціях - ані тобі концертів, ані гучних промов - зібралися в одному з музичних магазинів, дали кілька сотень автографів, пофотографувалися з прихильниками, послухали власну платівку, поспілкувалися з представниками мас-медіа і розійшлися собі по домівках. чи виявиться актуальною тематика та саунд альбому з’ясується лише після результатів продажу диска, але вже зараз можна сказати, що поява роботи, відмінної від варіацій з теми попси або п’ятиакордного російського псевдороку, вже непоганий факт.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com