constantinos christoforou: жодних прогнозів

підготовка до “євробачення” 2005 у києві виходить на фінішну пряму, і якщо це навряд чи впадає в око, зважаючи на розпал будівельних робіт навколо київського палацу спорту, то завершення промо-візитів учасників цьогорічного конкурсу промовисто на це натякає. останнім київ відвідав представник кіпру константінос крістофору. представлена ним пісня за назвою “come baby” продовжує традиції цьогорічного “євробачення” - за стилем це така собі суміш поп-музики, ритм-н-блюзу та кіпрської етніки. щоправда, за словами виконавця, жодного розрахунку у цьому не має. таку стилістику він сповідує від початку власної музичної кар’єри.

constantinos christoforou: я використовую цю комбінацію, в лейла є кілька р-н-б партій, знаєте, це надзвичайно популярно. ми дуже давно помітили, що комбінування західного звучання та етнічного дуже вражає, з цього виходить гарна музика.

оприлюднювати хоча б якісь прогнози з приводу можливого переможця, співак відмовився, мотивуючи це тим, що на конкурсантів варто дивитися на сцені - тоді все стане зрозумілим. головним своїм завданням, як і більшість учасників константінос вважає гідне представлення власної країни, а вже потім позиціонування себе як виконавця. проте, абсолютно впевнено пообіцяв київському глядачу незабутнє видовище.

constantinos christoforou: коли ви почуєте лейла “come baby”, ви обов’язково будете танцювати, ви обов’язково підведетесь зі своїх місць, піднімете руки вгору, і якщо ми переможемо, якщо переможе кіпр, ми обіцяємо влаштувати феєричний конкурс.

вже наступного тижня розпочнуться репетиції учасників “євробачення” 2005. а 19 травня відбудеться півфінал, який і визначить остаточний склад фіналістів цьогорічного конкурсу.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com