Остін Пауерс не здається

Невичерпна енергія сексуально стурбованого Остіна Пауерса не дозволяє йому попрощатися з глядачами вже зараз. Автор пригод симпатичного шпигуна Майк Маєрс планує знімати четверту серію походеньок Остіна.
У незмінного виконавця ролі Остіна Пауерса виникли проблеми вже з третьою частиною шпигунських пригод. Дещо із відзнятого матеріалу довелося взагалі вирізати, як, скажімо, появу найпершої обраниці Пауерса Ліз Херлі. Всі прийомчики, які так смішили у перших двох частинах, уже відомі, тож фільм відчутно страждав від нестачі оригінальності.
Ще не так давно стомлений випуском третьої частини Майк Маєрс обіцяв більше не повертатися до образу Остіна Пауерса. Однак стало відомо, що Майк вже почав писати сценарій до четвертої серії його пригод.
У планах Майєрса – розпочати зйомки навесні, і завершити їх до кінця року. Актор, режисер і продюсер минулої серії цього разу візьме на себе обов’язки сценаріста, а також директора стрічки. Цікаво, що його акторська зайнятість також збільшиться: окрім ролі Остіна, Майк зіграє його опонентів Доктора Зло та Гладкого Виродка.
Також планується, що в четвертому фільмі Пауерc возз’єднається з усіма своїми дамами з попередніх серій. Тобто, очікується справжній вінегрет.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com