phil collins: перший і останній

тема багатосерійності прощальних концертних турне не тільки для вітчизняних просторів болюча, західний шоу-бізнес теж не без тремтіння сприймає ледь не кожне рішення розпочати це глобальне дійство. втім, філ коллінз цього тижня запевнив всіх, кого зміг - його перше прощальне турне стане й останнім.

phil collins: це останнє турне, останнє прощавайте, і очевидно, що перше останнє турне, це такий собі жарт з репертуару монті пайтон, є звісно такі люди як шер, її просять не йти, і вона повертається і буде повертатися, і немає нічого в цьому поганого. ви знаєте, що я маю на увазі, саме тому це називається прощальним турне. це не спроба змусити людей прийти на мої концерти, я маю на увазі, що це справжнє останнє турне.

початок тижня пан коллінз присвятив ізраїлю, який абсолютно не злякав музиканта в якості концертного майданчика, він зауважив, що боятися немає чого, тим більше під час перемир’я, мовляв, деякі команди як то “jethro tull”, “westlife”, “megadeth” та “scorpions”, під час повстання виступали, і нічого. минулого тижня музикант виступив на теренах неспокійного лівану.

phil collins: я продовжу свої виступи і тут і там, тому що виступи - частина того, що я роблю, моєї професії, і це нормально. якщо вийшов альбом, або виступ - частина якоїсь благодійної акції, тобто, якщо причина для виступу достатньо переконлива. а в мене, знаєте, прощальне турне.

нагадаємо, найвідоміший період життя коллінза тривав понад тридцять років, коли філ грав у складі вже легендарних “genesis”. до речі, не так давно виконавець заявив, що був би зовсім не проти об’єднання команди-легенди, тож прощальне турне сольного музиканта філа колінна цілком може мати продовження, але це буде вже зовсім іншою історією.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com