Лопес та Афлек розпланували шлюб до деталей

Дженіфер Лопес вміє розпланувати все на майбутнє. Вже зараз вона знає, що Бен Афлек буде займатися з нею сексом не менше чотирьох разів на тиждень. У разі відмови актору доведеться заплатити штраф.
Американські газети оприлюднили шлюбний контракт між Дженіфер Лопес та Беном Афлеком. Цей документ ще раз довів, як Джей Ло вміє чудово організовувати своє життя. Несподіванки не чекатимуть на неї навіть у ліжку.
За недотримання умов шлюбного контракту сторони планують стягувати одна з одної штрафи. Обов’язки передбачено для обох сторін, але у Бена Афлека, як і має бути в джентльмена, їх дещо більше.
Так, Бен Афлек зобов’язаний кохатися з Джей Ло принаймні чотири рази на тиждень. Однак преміальних за перевиконання норми не передбачено.
Також із найцікавіших пунктів згаданого документу, які мають забезпечити Афлеку та Лопес сімейний добробут: так, закохані повинні дарувати одне одному подарунки вартістю не менше двохсот тисяч зелених та бути разом усі свята й вихідні. Максимальне покарання – розлучення – передбачено за найжахливіший злочин проти сім’ї – зраду. А от штраф за брехню складає один мільйон доларів.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com