Кайлі полюбляє пудрити не тільки носик

Розкрито таємницю привабливості знаменитих сідниць Кайлі Міноуг. Хоча насправді ніякої таємниці не було. Такі або майже такі самі може дозволити собі чи не кожен. Потрібно лише запастися значною кількістю гриму.
Австралійська співачка Кайлі Міноуг тримається на недосяжній висоті у рейтингу найпривабливіших сідниць у світі. Але мало хто знає, яких зусиль їй це коштує.
Колись Кайлі розповідала, що її талант – не лише в ідеальних сідницях, а й в ідеальному вмінні показати їх у найвдалішому ракурсі та потрібному світлі. Виявляється, потрібне світло – ще не все.
Нещодавно деякі інші секрети краси Кайлиної п’ятої точки розкрила її стиліст Каролін Барнз. Хто-хто, а вона точно знає таке, що нікому (може, навіть самій Кайлі) іншому невідомо.
За словами Барнз, щоразу перед виходом на сцену вона ретельно гримує співачці сідниці та стегна. А також наносить спеціальну бронзову пудру на ті сумнівні місця, котрі найчастіше потрапляють в об’єктиви камер. Це дозволяє шкірі виглядати більш засмаглою та молодою.
Тож виявляється, річ зовсім не в округлостях, а у вправності візажиста.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com