лайза-марія преслі: другий альбом

лайза-марія преслі випускає свою другу студійну платівку, котра отримала назву “now what”. до диска увійшло 10 нових композицій та рімейк пісні “dirty laundry”, яка була написана більш ніж 20 років тому доном хенлі, колишнім ударником гурту “eagles”. саме ця композиція і стала першим синглом з платівки “now what”. варто зазначити, що за словами самої ж лайзи-марії, у альбомі вистачає присвят, посилань і спеціально запрошених гостей, одну з композицій лайза-марія присвятила іконі панк-року джонні реймону. продюсером матеріалу, який, до речі, пані преслі написала сама, виключення складає вже згаданий рімейк, стала лінда перрі, колишня фронтвумен гурту “four non-blondes” і постійний продюсер записів “pink”. співачка абсолютно задоволена співпрацею, і зі сміхом згадує, що на початку роботи була категорично проти участі лінди перрі у записі її платівки.

лайза-марія преслі: від самого початку, коли вона прийшла, я ніяк не могла пристосуватися, і не збиралася, я сказала - забудьте про спроби перетворити мене на автора, форматного для радіо, я не збираюся гратися у такі забавки, і було трошки неприємностей, було.

що ж до назви, то як зазначила лайза-марія, однозначно її сприймати важко, з одного боку, ій хотілося продемонструвтаи певну частку сарказму, з іншого - дати змогу побачити її вразливість. наголошує виконавиця також і на метафоричності матеріалу, який увійшов до платівки. реліз другої спроби лайзи- марії довести свою шоу-бізову незалежність від слави батька заплановано на 5 квітня.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com