Сталлоне взявся писати роман

Сільвестр Сталлоне зробив кар’єру на вмінні писати бойові сценарії, а потім самому ж грати своїх героїв. Тепер екс-бойовик змінив свій одвічний автомат та ніж на більш миролюбний засіб для досягнення слави.
Сільвестр Сталлоне зібрався трусонути світом у буквальному значенні цього слова. Нібито він не раз вже таке і робив, але відмінність цієї ситуації в тому, що труситися світ буде не від вибухів і пострілів, а всього лиш від розчерків пера.
Після того, як бойовики втратили свою колишню популярність у прокаті, а його акторський талант був неодноразово відзначений премією “Золота малина” (за анти-досягнення), Сталлоне вирішив застосувати свої таланти на ниві письменства. Тим більше, що він вже випробував своє перо у написанні сценаріїв до хітових фільмів “Рокі”, “Рембо” та “Скелелаз”.
Те, що Слай вміє придумувати гострі сюжети, отримало підтвердження у його кіносценаріях. Але як у нього із хистом до більш серйозних літературних жанрів, не знає поки що і він сам. Адже вміння створювати “спецефекти” за допомогою самих лише слів – особливий талант.
Видавництво, котре взяло на себе публікацію книги, впевнене, що з ім’ям Сталлоне на обкладинці вона обов’язково стане хітом. Що ж, більшість фільмів за його сценаріями такими й стали. Отже ставку видавців на талант Сильвестра досягати успіху можна зрозуміти.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com