гринджоли: євробаченню - так!

представники від україни на конкурсі “євробачення 2005″ гурт “гринджоли” днями зібрали прес-конференцію, аби зробити офіційну заяву, просвітити загал, хто вони такі й звідки взялися, та пообіцяти, що відмовлятися від виступу на конкурсі вони не збираються. оскільки головним фаворитом українського відбірного туру до останнього лишалася поп-виконавиця ані лорак, то невдоволених перемогою “гринджолів” вистачало. перед прес-центром, де відбувалося спілкування учасників гурту з журналістами, зібралося кілька десятків молодих людей, що протягом півгодини скандували “ані лорак” і вимагали визнання результатів голосування недійсними. надовго активістів руху за ані лорак не вистачило, тому дуже швидко за вікнами запанувала тиша, а “гринджоли” разом з представниками свого рекордингового лейблу відбивалися від питань знервованих представників мас-медіа про те, скільки коштує день на майдані, чому вони перемогли, якщо не мають голосу і взагалі, як це так, що на євробаченні перемогли саме вони.
оскільки головним і єдиним на сьогодні хітом музикантів є пісня “разом нас багато”, яка стала гімном помаранчевої революції, то на євробаченні “гринджоли” представлятимуть саме її. чи буде текст пісні перекладено на англійську, як це зазвичай роблять конкурсанти, учасники гурту напевне сказати не можуть.
під час прес-концеренції журналістам дали змогу переконатися, що окрім цього хіта, гурт має ще принаймні одну пісню, яку вони заспівали просто під час спілкування. крім того, було запропоновано прослухати “разом нас багато”, але за версією польських реперів. і за якістю звуку, і за виконанням, польський варіант виглядав кращим, але наврядчи “гринджоли” запросять поляків на бек-вокал. за словами представників лейблу, цікавість до гурту набула вже світових масштабів - кліп на “разом нас багато” потрапив на кілька європейських і не тільки музичних телеканалів, чи допоможе це “гринджолам” на євробаченні - невідомо, але те, що працювати їм доведеться ну дуже багато, аби гідно представити країну - факт, який не потребує зайвих доказів.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com