brit awards: перемога нью-йорку

найгучнішою сенсацією церемонії нагородження “brit awards”, яка відбулася днями, став нью-йоркський гурт “scissor sisters”, який спромігся здобути перемогу у трьох номінаціях. нью-йоркці стали найкращим міжнародним гуртом, який здійснив міжнародний прорив та записав найкращий міжнародний альбом. такого результату учасники гурту, музику якого тільки лінивий музичний критик не порівнював із творіннями елтона джона, навіть не очікували. подякувавши британським прихильникам, “scissor sisters” зауважили, що подібний успіх американського гурту у британії для них виявився шокуючим фактом.

ана матронік, “scissor sisters”: це просто неймовірно! я маю на увазі, що це важко усвідомити. це запис, який ми любили і дуже в нього вірили, але той факт, що він розійшовся британією найбільшим накладом, в це ж просто важко повірити.

не лишилися без нагороди й британські герої 2004 - шотландський гурт “franz ferdinand”, володарі минулорічної “mercury music prize”, яка є однією з найпрестижніших британських музичних відзнак, здобули перемогу у категоріях “найкращий британський гурт” та “найкращий британський рок-гурт”. найкращим британським альбомом визнано “hopes and fears” гурту “keane”, найкращою британською співачкою стала джосс стоун. нагороду за особливі досягнення отримав організатор благодійного проекту “band aid” боб гелдоф. цьогорічна церемонія “brit awards” стала ювілейною - перше нагородження відбулося 25 років тому. з цієї нагоди організатори запровадили спеціальну номінацію “brits25 best song”, в якій визначалася найкраща британська композиція останніх 25 років. цією самою найкращою композицією стала “angels” роббі вільямса.

роббі вільямс: я хочу подякувати слухачам радіо 2, які витратили свій час щоб додзвонитися і проголосувати за мене, це вже моя п’ятнадцята “brit award”!

нагадаємо, конкуренцію “angels” роббі вільямса складали такі композиції, що належать таким визнаним монстрам шоу-бізу, як “joy division”, “queen”, уілл янг та кейт буш.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com