боб марлі: день народження у ефіопії

у столиці ефіопії місті аддис-абеба розпочалися заходи, присвячені святкуванню дня народження легедарного реггі-виконавця боба марлі. акція, яка отримала назву “africa unite”, була організована фондом імені боба марлі та “unicef”. головним завданням святкування є не лише вшановування пам’яті померлого музиканта, а й допомога населенню африки. увесь прибуток акції буде спрямовано на розвиток охорони здоров’я та медицину у цьому регіоні. на думку більшості жителів аддис-абеби, це є продовженням ініціативи самого боба марлі, який докладав чимало зусиль для допомоги африканському населенню.

елоф тейдл, мешканець міста аддис-абеба: “боб марлі виборював африканську єдність, за незалежність африки, він це робив своїми піснями, він віддавав себе африці, любив чорних людей, і тому я люблю його. він був справжнім африканським левом.”

у неділю, 6 лютого, відбудеться масштабний концерт, який за очікуванням організаторів зможе зібрати тисячі прихильників боба марлі та растафаріанства, яке він сповідував, з усього світу. у концерті візьмуть участь денні глоувер, індія ейрі, анжелік кайджо та shaggy. нагадаємо, боб марлі помер 1981 року від раку, і похований на ямайці, разом з тілом поховано гітару та біблію.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com