tears for fears: знову разом

дует “tears for fears”, яких іноді називають батьками поп-року, які наробили чимало галасу в середині 80-х, які встигли розпастися та возз’єднатися, повернулися із платівкою, яка абсолютно не вразила музичних критиків, дозріли нарешті до розмови про причини поверення, про значення їхнього гурту для них самих, і взагалі, про життя як таке. курт сміт, вокаліст та бас-гітарист команди, переконаний, що насправді ідея возз’єднання лежала на поверхні, адже зв’язок між ним, та другою половиною дуету роландом орцбалем лишився дуже міцним.

курт сміт вокаліст та бас-гітарист “tears for fears”: ми розійшлися справді не в дружніх стосунках, так, ми не розмовляли одне з одним протягом дев’яти років, і я думаю, що обидва бачили незакінчену справу, ми не закінчили наш шлях так, як хотіли б, я думаю, що саме у цьому відповідь, чому ми зібралися.

під час першого за довгі роки спілкування з журналістами курт сміт акцентував в першу чергу на тому, що робота над платівкою, яка отримала назву “everybody loves a happy ending” та побачила світ 2004 тривала надзвичайно довго, і наврядчи її варто оцінювати з мистецької точки зору.

курт сміт вокаліст та бас-гітарист “tears for fears”: ми почали працювати наприкінці 2000, і потім довго-довго аж дотепер, тому нас важко назвати спритними робітниками. але роланд жив у британії, я у лос-анджелесі, ми працювали через океан, знаєте, їздили як на шкільні канікули. знаєте, так кілька тижнів разом, записувалися, а потім роз’їжджалися на кілька місяців, це був повільний процес.

возз’єднаний дует не збирається орієнтуватися на комерційний успіх, вони чудово розуміють, що час істерії з приводу “tears for fears” вже давно минув, хоча й сподіваються, що у америці вистачатиме бажаючих побачити їхнє шоу, та придбати платівку. що ж, не можна відмовити цим міркуванням у певній логіці, всі люблять хеппі енд не лише по-справжньому щасливий, але ще й вчасний.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com