майкл джексон - фани за справедливість

30 січня прихильники майкла джексона з усіх країн світу почали збиратися у місті санта марія - їхня мета продемонструвати співакові свою підтримку. люди різних національностей та віку, співаючи пісні джексона, крокували біля будинку суду із постерами в руках, впевнені в тому, що їхній герой невинний. у своєму відео виступі джексон стверджує, що запросив неповнолітнього хлопчика, який хворіє на рак, в неверленд за проханням його батьків. співак відомий своїми благодійними вчинками, але ця історія перетворилась на нічний жах для нього та його сім’ї.

прихильниця джексона тіна соремсен з норвегії каже: “я приїхала з норвегії через цей процес, і це дуже нечесно, світ має бачити, що в нього є фани, які вірять у його безневинність.”

багато хто з прихильників майкла джексона вважає, що основна причина судового позиву - гроші, інші звинувачують позивачів у примітивному пліткуванні щодо вигаданих стосунків співака із неповнолітнім хлопчиком, якому на той час було 13 років.

кіт картер: “я зустрічалася із майклом і була в нього в неверленді. я давно люблю його творчість і точно знаю - такого він зробити не міг!”

тож, поки суд вирішує, чи винна зірка у злочині проти дитини, однолітки позивача співають під стінами суду, висловлюючи свою підтримку майклу та сподіваючись на справедливість.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com