Вікторія Бекхем вийшла на силіконову пряму

Вікторія Бекхем стала жертвою американської силікономанії. З того часу, як колишня перчинка стала регулярно відвідувати сусідній континент, розмір її бюсту збільшився вдвічі.
Всім відомо, що Америка – країна схиблених на косметичних операціях жінок. Хоча, уточнення за статевою ознакою необов’язкове, адже американські красені теж часто не проти зробити підтяжку чи підправити форму носа. Головне – мати гроші, а що приємніше купувати, ніж свою особисту красу?
На людину, яка потрапляє до американського бомонду, просто тисне наявність величезної кількості ідеальних грудей, стегон і посмішок. Тож нічого дивного, що визнана британська красуня Вікторія Бекхем почала комплексувати, незважаючи на те, що вважається першою модницею своєї країни.
Останнім часом Вікторія регулярно навідується до Нью-Йорку з метою підкорити американський шоу-бізнес. Останній вихід колишньої Пош Спайс на публіку показав, що її груди стали набагато більшими, ніж може дозволити її тендітна комплекція.
Побачивши “підрехтовану” місіс Бекхем, преса в один голос зауважила, що для підкорення Америки вона вибрала правильний шлях. Давно відомо, що для співачки набагато вигідніше проводити час у клініках пластичної хірургії, ніж у студії, відшліфовуючи свою музику.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com