прем’єра стрічки “300″: трагічно-красива історія чи натяк?

відвідувачі кінотеатрів незабаром зможуть подивитись на 300 відважних спартанців, удосконалених сучасними технологіями. на екрани виходить стрічка зака снайдера “300″, зроблена за мотивами коміксів френка міллера. фільм розповідає про битву поблизу грецького міста фермопіли, що відбулась чотириста вісімдесятого року до нашої ери. завойовницьким військам персидського царя ксеркса протистояли грецькі воїни під командуванням царя леоніда. захисники грецьких кордонів билися мужньо та самовіддано, і хоч вони і загинули всі до одного, але своїм прикладом об’єднали всю грецію проти перського нашестя. епічна історія зака снайдера донесхочу прикрашена за допомогою сучасних технологій. комп’ютерна графіка використана у створенні пейзажів, також графічному тюнингу піддалися всі до одного герої стрічки. рекламна кампанія епопеї “300″ розпочалася незадовго до прем’єри, оскільки її творці побоювалися ускладнень, що могли виникнути через порівняння сюжету стрічки з війною в іраку.

френк міллер, автор коміксів: це вічна історія. хоча, звісно, можна порівнювати її із подіями в сучасній політиці. та чи треба розпочинати цю нудну справу?

справді, навіщо без особливої на те потреби торкатися доволі болючої для американців теми. та й комікси, на основі яких були знято стрічку, побачили світ ще 98-го року. стрічка зака снайдера є другою екранізацією коміксів френка міллера. першим кіновтіленням мальованих історій міллера стала картина “город гріха”, знята робертом родрігесом.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com