Режисер Іствуд з віком тільки кращає

Клінт Іствуд взявся за створення кіношедеврів. Знаменитий актор заробив собі репутацію висококласного режисера. Невдовзі на великих екранах з’явиться його останній фільм “Таємнича річка”.
Один з найвідоміших голлівудських акторів минулого століття Клінт Іствуд все більше часу проводить з іншого боку камери. З того часу як він припинив зніматися, його новою пристрастю стала режисура.
Остання кіноробота Іствуда – драма під назвою “Таємнича річка”, яку критики називають чи не кращим зі створених ним фільмів. Сценарій картини написав Браян Хельгеленд на основі детективного роману Денніса Леяна. Він розповідає про життя трьох друзів у кримінальному районі Бостона. Браян Хельгеленд: “Це історія про трьох хлопців. Коли вони були малими, одного з них викрали і жорстоко над ним познущалися. Це кардинально змінило не тільки його життя, а й життя його друзів. Цей жах матиме відголос через багато років, коли всі вони стануть дорослими чоловіками.”
Клінту Іствуду вдалося зібрати на знімальному майданчику зірковий склад акторів. Головні ролі в його стрічці зіграли Кевін Бейкон, Тім Робінс та Шон Пен.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com