У Лайзи Мінеллі чергова сімейна невдача

Сімейне життя Лайзи Мінеллі затріщало по всім швам. Особисте щастя акторки та співачки тривало майже рік і закінчилося черговим лікуванням від депресії, наркотичної та алкогольної залежностей.
Як не вдалося Девіду Гесту з Лайзою Мінеллі зробити своє сімейне реаліті-шоу, так і в реальності з їхнього шлюбу не вийшло нічого путнього, окрім приводу для офіційних заяв. Лайза Мінеллі та її четвертий чоловік, відомий продюсер Девід Гест, розходяться після року не надто яскравого спільного проживання.
Подружжя вирішило зачекати з розлученням і деякий час пожити окремо. З цієї причини святкування річниці їхнього шлюбу в одному з елітних готелів Нью-Йорка, на яке було запрошено більше тисячі гостей, відмінили.
Натомість поповзли чутки, що Лайза Мінеллі знову перебуває за стінами центру лікування від алкоголізму та наркоманії. Про пристрасть зірки до цих поганих звичок було відомо давно, однак після одруження Лайзі вдалося на деякий час позбутися залежності. Її залізною рукою на путь істинну направляв Гест. Майже рік вона виглядала закоханою та щасливою, однак впливу Девіда настав кінець. Як наслідок, у Мінеллі депресія і курси реабілітації на горизонті найближчого майбутнього.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com