У Кідман та Кравіца дружба з пристрастю

Ніколь Кідман і Ленні Кравіц не тільки живуть разом, але й привселюдно цілуються – кажуть, що по-дружньому. Доказів романтики між цими двома вистачає, та впертюхи продовжують все заперечувати.
Раніше ми вже повідомляли, що Ніколь Кідман дуже зручно влаштувалася у квартирі Ленні Кравіца – минуло вже більше двох місяців, а вона все ніяк не залишить цей тимчасовий прихисток. Вочевидь, їй дуже там подобається. Цей факт, а також інші спостереження призвели до розповсюдження чуток про бурхливий роман між оскароносною актрисою та музикантом.
Проте агенти Ніколь затято озвучують офіційну позицію: будь-який любовний зв’язок між двома знаменитостями – вигадки, що не мають з реальністю нічого спільного. При цьому вони посилаються на те, що Кідман живе у Кравіца лише через ремонт у власній квартирі. Більше, бачте, їй жити ніде.
Ще один привід для роздумів. Невдовзі після переїзду до Кравіца у Ніколь на правій руці з’явився перстень, що дуже нагадував обручку. За кілька тижнів папарацці стали свідками пристрасного поцілунку на одній з нью-йоркських вечірок, що ніяк не був схожий на дружній.
Незважаючи на це, агенти Кідман продовжують переконувати пресу, що Ніколь і Лені Кравіц просто друзі. Можливо, час переглядати загальноприйняті поняття дружби?

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com