Афлеку згадали старі погрози

Бену Афлеку загрожує арешт. Найвідоміший на сьогодні наречений Америки може потрапити за ґрати через колишню подружку. За її словами, актор погрожував її вбити найближчим часом.
Після показової вистави з псевдо-одруженням Бен Афлек разом зі своєю нареченою Дженіфер Лопес сховався за високими мурами на ранчо в штаті Джорджія. І правильно зробив, бо тим часом у штаті Північна Кароліна був виписаний ордер на його арешт. Знаючи Афлека, можна було не сумніватися – все через жінку.
Колишня подружка Афлека Тара Рей заявила під присягою, що актор неодноразово погрожував її вбити. За словами 29-річної Тари, під час їхніх останніх зустрічей Бен постійно її ображав і погрожував смертю, якщо вона не зникне з його життя.
Як заявив представник поліції, у судді немає достатніх підстав для порушення проти Афлека судової справи. Але він змушений взяти до уваги свідчення міс Рей і притягнути актора до відповідальності за словесну образу особистості.
Не так давно бульварна преса рясніла повідомленнями про те, що Бен придбав собі мисливську рушницю та ліцензію на полювання. Тож, можливо, у його колишньої пасії є всі підстави триматися від нього подалі.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com