Джексон не хоче мати з Маккартні нічого спільного

Майкл Джексон не хоче вибачати серу Полу Маккартні. Після серії конфліктів останніми роками Джексон викинув із свого нового видання кращих хітів знаменитий дует з екс-бітлом “Say, Say, Say”.
Майкл Джексон дуже образився на сера Пола Маккартні. Злість екс-короля поп-музики на екс-бітла досягла таких розмірів, що він вирішив переписати історію, втративши на цьому немало грошей. Злопам’ятний Джексон викинув зі своєї нової збірки кращих хітів пісню “Say, Say, Say”, яку вони записали з Маккартні у 1983 році. Раніше цей хіт до аналогічних релізів незмінно потрапляв.
Ця композиція вважається однією з найкращих за всю кар’єру Джексона, тож відмова від неї може пояснюватися тільки особистими причинами. У процесі роботи над цією піснею Джексон і Маккартні стали близькими якщо не друзями, то товаришами точно. Вони досить довгий час активно спілкувалися, однак стосунки зіпсувалися через бізнес. Джексон викупив всі права на каталог пісень Beatles, про який мріяв сер Пол. З того все й почалося.
А останнім часом неприязнь між ними ще більше зросла. Загострив суперечності лист Маккартні, у якому той звинуватив Джексона у жорстокому поводженні з власними дітьми після відомого інциденту “на балконі”. Джексон відповів лайкою і отакою от самоцензурою. Питається, кому від цього гірше…

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com