Бекхем найняв собі крутого бодігарда

Девід Бекхем найняв собі екс-охоронця Фіделя Кастро. Знаменитий футболіст боїться за безпеку своєї родини, яка зараз перебуває у Мадриді.
Девід Бекхем, переїхавши до Мадриду, зміцнив свою охорону загартованими кадрами. Як відомо, капітан англійської збірної тепер грає за мадридський “Реал” і вимушений жити в столиці Іспанії. Однак місцеві папарацці не відстають від своїх лондонських колег і вже встигли дістати футболіста та його сім’ю.
Місцеві фотографи не дають проходу дружині Девіда Вікторії Бекхем, часто поводячись досить агресивно. Тому в Мадриді Девіду Бекхему довелося звернутися до досвідченого кубинського шпигуна, аби той захистив сім’ю футболіста від нав’язливих іспанських мисливців за сенсаціями. Агент на прізвисько Отто 15 років оберігав спокій Фіделя Кастро, а тепер охоронятиме всю футбольну родину.
До цього знаменитий футболіст користувався послугами дванадцятьох охоронців, яких і очолить Отто. Відомо, що справжнє ім’я головного охоронця Девіда Бекхема – Дельфін Фернандес. Затаєним залишився тільки гонорар кубинця – мабуть, аби не лякати людей великими цифрами.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com