Бейонс Ноулз - шизофренічка

Бейонс Ноулз страждає на роздвоєння особистості. За словами юної ритм-н-блюзової діви, вона зовсім не та, якою її бачать більшість людей. Насправді, всі вони мають справу з Сашею – її альтер его.
Американська зірка Бейонс Ноулз нещодавно відкрито зізналась, що страждає на легку форму шизофренії. Виявляється, співачці доводиться постійно боротись зі своїм негативним альтер его. Всередині неї живе ще одна особистість на ім’я Саша, котра постійно намагається вирватись назовні.
Але співачка тримає її під контролем і дозволяє проявлятись виключно на сцені. За словами Бейонс, її другій половині притаманні саме ті якості, які потрібні справжній знаменитості: “Саша – це справжня поп-діва. Вона дуже владна, сексуальна, трохи агресивна, любить бути у центрі уваги і вміє керувати людьми. Тому я часом поступаюсь їй місцем у своєму тілі.”
Бейонс стверджує, що вона зовсім не така, якою її сприймає більшість людей. У житті співачка вважає себе стриманою і скромною дівчиною, якій зовсім не потрібні слава і гроші, і яка має тверді життєві принципи. А прояви зоряної хвороби вона завжди скидає на своє амбіційне альтер его – Сашу. Що називається, знайди цапа-відбувайла в собі!

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com