Спайдермен лікується від алкоголізму

Американський улюбленець Людина-павук мало не перетворився на зеленого гобліна. Від цієї жахливої долі супергероя врятувало лише вчасне звернення до товариства анонімних алкоголіків.
Молодий голлівудський актор Тобі Магваєр, став добре відомим широкій публіці з хітового блокбастеру “Спайдермен”. Потім він наробив шороху, зібравшись одружуватися з дочкою президента одного з найбільших кіно-лейблів. Тепер він відомий ще й тим, що після неймовірного успіху зірвався і потрапив у кільця зеленого змія.
Честь Тобі робить те, що він сам зізнався в гріхах. Однак зізнався не тоді, коли потерпав від алкоголізму, а вже після того, як почав його перемагати. Про алкогольну залежність він розповів у минулому часі, повідомивши, що лікується від алкоголізму.
Як виявилось, двадцятисемирічна зірка вже давно має проблеми із міцними напоями. Проблема була настільки серйозною, що це навіть поставило під загрозу участь Тобі в продовженні “Спайдермена”. Однак, на щастя, Тобі вчасно одумався.
Друзі Магуаєра перекладають усю вину на невдалий роман із Кірстен Данст, його партнеркою по першій частині “Спайдермена”. Однак сам герой у цьому не зізнається.
Наразі Тобі рятує своє здоров’я та кар’єру улюбленим способом американців – у товаристві анонімних алкоголіків. Мабуть, його партнерам по спілкуванню в АА не те слово, як цікаво вислуховувати сповіді голлівудської знаменитості.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com