Снуп Дог може сісти за ґрати

Навіть на святі Снупа Дога знайшла буденність – йому знову загрожує в’язниця. Співакові доведеться відповідати за своїх тілоохоронців, котрі явилися на церемонію вручення премій BET з пістолетами.
Сумнозвісний американський репер Снуп Дог (Snoop Dogg) знову потрапив на сторінки кримінальної хроніки. Цього разу його прямої вини нібито й немає, але відповідальність за свою команду Снупу доведеться нести.
Минулого тижня тілоохоронців репера було заарештовано зі звинуваченням у незаконному володінні вогнепальною зброєю. Це сталось прямо перед початком музичної церемонії BET, для участі в якій Снуп і вийшов у світ.
У Снупа Дога аналогічні проблеми були вже не раз, тож досить дивно, що він знову проколовся на тому самому. Вочевидь, ризик потрапити під кулі ворогів турбував одного з лідерів реп-угрупування західного узбережжя США значно більше, ніж шанс поконфліктувати з законом.
Хоча поліція дозволила реперові залишитись на святі, він мав пережити кілька неприємних моментів, коли змушений був повертатися додому без охорони.
Та на цьому проблема може тільки починатися. Якщо звинувачення підтвердяться, Снупу Догу, котрий вже має звинувачення у вбивстві та зберіганні наркотиків, загрожує десять років ув’язнення.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com