Тімберлейк та Діаз почали зустрічатись

Джастін Тімберлейк знайшов свого ангела. Популярний співак та екс-бойфренд Брітні Спірс почав зустрічатися з актрисою Камерон Діаз, утворивши одну з найяскравіших пар сучасності.
Схоже, в американському шоубізнесі утворилася нова супер-пара. Її склали популярна голівудська актриса Камерон Діаз та молодий, але вже досить досвідчений поп-плейбой Джастін Тімберлейк.
Джастін розстався зі своїм першим знаменитим коханням Брітні Спірс минулого року, з того часу встигнувши набратися досвіду інтимного спілкування з цілою низкою відомих акторок, моделей та актрис. Камерон Діаз, як кажуть, відшила свого бойфренда останніх кількох років Джареда Лето зовсім нещодавно. І ніхто не сумнівався, що на право стати супутником її життя будуть претендувати найпоказніші чоловіки світового бомонду. Одна з найсексуальніших голлівудських акторок дійсно недовго перебувала на самоті – і цей щасливий квиток дістався золотому хлопчику Тімберлейку.
Останнім часом Джастіна та Камерон все частіше помічають в обіймах одне одного. Саме Тімберлейк став тим щасливцем, який провів святкову ніч у будинку Камерон після американської прем’єри її останньої картини “Ангели Чарлі”. Тепер зрозуміло, що то був не просто спонтанний зв’язок, і між ними зав’язуються серйозні стосунки.
Можливо, саме Діаз стане обраницею, яка поверне Джастіну віру в кохання після скандального розриву з Брітні Спірс.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com