Шварценеггер відкладає політичний старт

“Термінатор” для Арнольда Шварценеггера важливіший за політичну кар’єру. Знаменитий актор, заявив, що до прем’єри фільму і не подумає претендувати на пост губернатора Каліфорнії.
Незважаючи на стійкі чутки, нібито Арнольд Шварценегер посилено готується до того, щоб висунути свою кандидатуру на пост губернатора Каліфорнії, сам знаменитий актор їх заперечив. Австрієць заявив, що єдина кампанія, якою він зараз займається, це рекламна кампанія “Термінатора-3”.
Третій “Термінатор” з назвою “Повстання машин” має вийти на екрани світу вже 2 липня. Як повідомили політичні радники Шварта, тільки після цієї дати Арні вирішить, чи претендувати йому на високий пост. Однак йому варто поквапитися, адже перевибори непопулярного в Каліфорнії губернатора Грея Девіса призначено на початок березня 2004, і Арні може втратити забагато часу.
Для участі у виборах спочатку Шварценеггеру необхідно зібрати майже мільйон підписів. Можливо, він розраховує, що саме на хвилі популярності нового “Термінатора” йому швидко вдасться впоратися з цією нелегкою справою.
Разом з тим, поза вагання, у своїх публічних виступах Шварц не забуває закликати людей більш пильно ставитися до дій чиновників, демонструючи небайдужість до громадських справ.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com