Сергей Галанин и Михей

Сергія “Міхея” Крутікова не стало майже рік тому… Всього за кілька місяців до трагедії він устиг записати разом із гуртом Сергія Галаніна “СЕРЬГА” трек для їхнього альбому дуетів – “Мы дети большого города”. Пісня, яку можна вважати декларацією і його життєвої позиції.
Абсолютно самобутній виконавець, прекрасний реггі-вокаліст заслужив не лише любов багатомільйонної аудиторії, його також любили і поважали колеги, з багатьма з яких Міхей охоче писав спільні проекти – і які проекти! Але ось так сталося, що проект з Галаніним став останнім…
Сергій Галанін не одразу наважився зробити кліп на цю пісню. Основною перешкодою було те, що робити це відео без Міхея не мало сенсу. Однак було оголошено пошуки будь-якого відео останніх двох років життя Сергія Крутікова, і співавтор пісні таки опинився у кліпі.
Режисуру Галанін не довірив нікому і робив усе сам. Життя і смерть в одному – чорне і біле, більш нічого. Кліп, що знаходиться на межі цього і того світів. Між темрявою ночі і світлом дня – “Мы дети большого города”.

© Неофициальный сайт ЛНМА им. Лысенко
email администратора сайта andsale@hotmail.com